Uutta Tee ilmainen AI-arvonmääritys mistä tahansa yrityksestä - lataa tilinpäätös PDF:nä, saat raportin heti.
Kokeile

Glomama Music Oy

Y-tunnus 3119540-2 90.39 Muu taidetta ja esittäviä taiteita palveleva toiminta Perustettu 2020

Glomama Music Oy (Y-tunnus: 3119540-2) on suomalainen yritys, joka toimii paikkakunnalla Helsinki. Yritys toimii toimialalla 90.39 Muu taidetta ja esittäviä taiteita palveleva toiminta. Vuonna 2025 liikevaihto oli 0,0 mEUR (66,7 % lasku). Liikevoittoprosentti oli -100,0 % (EBIT -0,0 mEUR) ja nettotulos -0,0 mEUR.

Kannattavuus oli tappiollinen: ROA -133,3 % ja ROE -400,0 %. Omavaraisuusaste oli 0,0 %, mikä kertoo heikosta vakavaraisuudesta.

Maksuvalmius oli heikko (quick ratio: 0,0), ja likvidejä varoja on vähemmän kuin lyhytaikaisia velkoja.

Liikevaihto 2025
2,00 kEUR
-66,7 % vs. 2024
Liiketulos-% (EBIT-%) 2025
- 100 %
Ei vertailuvuotta
Nettovelka 2025
1,00 kEUR
+200 % vs. 2024
Quick ratio 2024
2,00
Ei vertailuvuotta

Perustiedot

Osoite
Kivalterintie 3 A, Helsinki 00620
Verkkosivu
www.glomamamusic.com
Henkilöstö
2 (2025)
Perustettu
16.2.2020
Yritysmuoto
OY
Toimialaluokka
90 Taiteellinen luominen ja esittävät taiteet
Päätoimiala
90.39 Muu taidetta ja esittäviä taiteita palveleva toiminta
Sijainti
Kivalterintie 3 A, Helsinki 00620
Luottoriskiraportti

Vältä luottotappiot
ennen kuin ne syntyvät.

Tarkista uuden asiakkaan luottokelpoisuus ennen ensimmäistä laskua. Luottoluokitus, tilinpäätös ja toimialavertailu yhdessä PDF:ssä. Ladattavissa heti maksun jälkeen.

Raportin sisältö
  1. 01 Luottoluokitus ja 5 vuoden historia
  2. 02 Luottorajasuositus
  3. 03 Tilinpäätöstiedot (5 v)
  4. 04 Toimialavertailu
Esimerkki Avaa PDF →

Taloustiedot

Glomama Music Oy · 90 Taiteellinen luominen ja esittävät taiteet
Liikevaihto
kEUR
Liiketulos (EBIT)
kEUR
Tilikauden tulos
kEUR
Kannattavuus
%
Kokonaispääoman tuotto (ROA) Sijoitetun pääoman tuotto (ROI) Oman pääoman tuotto (ROE)
Vakavaraisuus
%
Omavaraisuusaste

Tunnusluvut (kEUR)

Viimeisin tilikausi 2025
20212022202320242025Δ YoYTrendi
Volyymi
Liikevaihto9,005,0013,06,002,00 66,7%
Bruttokate10,010,018,06,002,00 66,7%
Liiketulos (EBIT)1,001,001,000-2,00-
Nettotulos1,001,001,000-2,00-
Oma pääoma yhteensä01,002,001,00-1,00 200,0%
Taseen loppusumma (vastaavaa)1,002,002,002,000 100,0%
Nettovelka0-1,00-1,00-1,001,00 200,0%
Kannattavuus
Liiketulos-% (EBIT-%)11,1 %20,0 %7,69 %0 %- 100 %-
Kokonaispääoman tuotto (ROA)40,0 %66,7 %50,0 %0 %- 133 %-
Oman pääoman tuotto (ROE)50,0 %100 %66,7 %0 %- 400 %-
Sijoitetun pääoman tuotto (ROI)100 %66,7 %50,0 %0 %- 400 %-
Taloudellinen lisäarvo (EVA)1,000,9050,811-0,284-2,19 671,1%
Vakavaraisuus
Omavaraisuusaste100 %100 %100 %66,7 %0 % 100,0%
Nettovelkaantumisaste (%)0 %- 100 %-50,0 %- 100 %100 % 200,0%
Suhteellinen nettovelkaantuneisuus %0 %-20,0 %-7,69 %0 %100 %-
Maksuvalmius
Quick ratio0002,000 100,0%
Current ratio0002,000 100,0%
Rahat ja rahavarat1,002,002,002,000 100,0%
Pääoman käytön tehokkuus
Myyntisaamisten kiertoaika (pv)00000-
Nettokäyttöpääoma %11,1 %40,0 %15,4 %16,7 %-50,0 % 399,4%

Toimialaverkosto

Saman toimialan yritykset

Tutustu muihin samaan toimialaluokkaan kuuluviin yrityksiin.