Uutta Tee ilmainen AI-arvonmääritys mistä tahansa yrityksestä - lataa tilinpäätös PDF:nä, saat raportin heti.
Kokeile

Rest & Jul Palvelu Oy

Y-tunnus 3410222-4 88.10 Ikääntyneiden, vammaisten ja kehitysvammaisten sosiaalihuollon avopalvelut Perustettu 2023

Rest & Jul Palvelu Oy (Y-tunnus: 3410222-4) on suomalainen yritys, joka toimii paikkakunnalla Espoo. Yritys toimii toimialalla 88.10 Ikääntyneiden, vammaisten ja kehitysvammaisten sosiaalihuollon avopalvelut. Vuonna 2025 liikevaihto oli 0,0 mEUR (100,0 % lasku). Liikevoittoprosentti oli 0,0 % (EBIT -0,0 mEUR) ja nettotulos -0,0 mEUR.

Kannattavuus oli tappiollinen: ROA -35,3 % ja ROE -75,0 %. Omavaraisuusaste oli 0,0 %, mikä kertoo heikosta vakavaraisuudesta.

Maksuvalmius oli hyvä (quick ratio: 1,0), ja likvidejä varoja on enemmän kuin lyhytaikaisia velkoja.

Liikevaihto 2024
15,0 kEUR
Ei vertailuvuotta
Liiketulos-% (EBIT-%) 2024
26,7 %
Ei vertailuvuotta
Nettovelka 2025
-5,00 kEUR
+58,3 % vs. 2024
Quick ratio 2025
1,00
-0,2 vs. 2024

Perustiedot

Osoite
Kilonkulma 3 A 23, Espoo 02610
Henkilöstö
2 (2025)
Perustettu
4.12.2023
Yritysmuoto
OY
Toimialaluokka
88 Sosiaalihuollon avopalvelut
Päätoimiala
88.10 Ikääntyneiden, vammaisten ja kehitysvammaisten sosiaalihuollon avopalvelut
Sijainti
Kilonkulma 3 A 23, Espoo 02610
Luottoriskiraportti

Vältä luottotappiot
ennen kuin ne syntyvät.

Tarkista uuden asiakkaan luottokelpoisuus ennen ensimmäistä laskua. Luottoluokitus, tilinpäätös ja toimialavertailu yhdessä PDF:ssä. Ladattavissa heti maksun jälkeen.

Raportin sisältö
  1. 01 Luottoluokitus ja 5 vuoden historia
  2. 02 Luottorajasuositus
  3. 03 Tilinpäätöstiedot (5 v)
  4. 04 Toimialavertailu
Esimerkki Avaa PDF →

Taloustiedot

Rest & Jul Palvelu Oy · 88 Sosiaalihuollon avopalvelut
Liikevaihto
kEUR
Liiketulos (EBIT)
kEUR
Tilikauden tulos
kEUR
Kannattavuus
%
Kokonaispääoman tuotto (ROA) Sijoitetun pääoman tuotto (ROI) Oman pääoman tuotto (ROE)
Vakavaraisuus
%
Omavaraisuusaste

Tunnusluvut (kEUR)

Viimeisin tilikausi 2025
20242025Δ YoYTrendi
Volyymi
Liikevaihto15,00 100,0%
Bruttokate15,00 100,0%
Liiketulos (EBIT)4,00-3,00 175,0%
Nettotulos3,00-3,00 200,0%
Oma pääoma yhteensä3,000 100,0%
Taseen loppusumma (vastaavaa)12,05,00 58,3%
Nettovelka-12,0-5,00 58,3%
Kannattavuus
Liiketulos-% (EBIT-%)26,7 %0 % 100,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA)33,3 %-35,3 % 206,0%
Oman pääoman tuotto (ROE)100 %-75,0 % 175,0%
Sijoitetun pääoman tuotto (ROI)200 %- 300 % 250,0%
Taloudellinen lisäarvo (EVA)4,00-3,28 182,0%
Vakavaraisuus
Omavaraisuusaste23,1 %0 % 100,0%
Nettovelkaantumisaste (%)- 400 %0 % 100,0%
Suhteellinen nettovelkaantuneisuus %-13,3 %0 % 100,0%
Maksuvalmius
Quick ratio1,201,00 16,7%
Current ratio1,201,00 16,7%
Rahat ja rahavarat12,05,00 58,3%
Pääoman käytön tehokkuus
Myyntisaamisten kiertoaika (pv)00-
Nettokäyttöpääoma %13,3 %0 % 100,0%

Toimialaverkosto

Saman toimialan yritykset

Tutustu muihin samaan toimialaluokkaan kuuluviin yrityksiin.