Uutta Tee ilmainen AI-arvonmääritys mistä tahansa yrityksestä - lataa tilinpäätös PDF:nä, saat raportin heti.
Kokeile

Rusty Nail Golf Society Oy

Y-tunnus 3383253-2 18.20 Tallenteiden jäljentäminen Perustettu 2023

Rusty Nail Golf Society Oy (Y-tunnus: 3383253-2) on suomalainen yritys, joka toimii paikkakunnalla Kajaani. Yritys toimii toimialalla 18.20 Tallenteiden jäljentäminen. Vuonna 2025 liikevaihto oli 0,0 mEUR (100,0 % lasku). Liikevoittoprosentti oli 0,0 % (EBIT -0,0 mEUR) ja nettotulos -0,0 mEUR.

Kannattavuus oli tappiollinen: ROA -200,0 % ja ROE -600,0 %. Omavaraisuusaste oli -100,0 %, mikä kertoo heikosta vakavaraisuudesta.

Maksuvalmius oli heikko (quick ratio: 0,0), ja likvidejä varoja on vähemmän kuin lyhytaikaisia velkoja.

Liikevaihto 2024
6,00 kEUR
Ei vertailuvuotta
Liiketulos-% (EBIT-%) 2024
16,7 %
Ei vertailuvuotta
Nettovelka 2024
-1,00 kEUR
Ei vertailuvuotta
Quick ratio
-
Ei vertailuvuotta

Perustiedot

Osoite
Harjukatu 8, Kajaani 87150
Verkkosivu
rustynail.golf
Perustettu
15.8.2023
Yritysmuoto
OY
Toimialaluokka
18 Painaminen ja tallenteiden jäljentäminen
Päätoimiala
18.20 Tallenteiden jäljentäminen
Sijainti
Harjukatu 8, Kajaani 87150
Luottoriskiraportti

Vältä luottotappiot
ennen kuin ne syntyvät.

Tarkista uuden asiakkaan luottokelpoisuus ennen ensimmäistä laskua. Luottoluokitus, tilinpäätös ja toimialavertailu yhdessä PDF:ssä. Ladattavissa heti maksun jälkeen.

Raportin sisältö
  1. 01 Luottoluokitus ja 5 vuoden historia
  2. 02 Luottorajasuositus
  3. 03 Tilinpäätöstiedot (5 v)
  4. 04 Toimialavertailu
Esimerkki Avaa PDF →

Taloustiedot

Rusty Nail Golf Society Oy · 18 Painaminen ja tallenteiden jäljentäminen
Liikevaihto
kEUR
Liiketulos (EBIT)
kEUR
Tilikauden tulos
kEUR
Kannattavuus
%
Kokonaispääoman tuotto (ROA) Sijoitetun pääoman tuotto (ROI) Oman pääoman tuotto (ROE)
Vakavaraisuus
%
Omavaraisuusaste

Tunnusluvut (kEUR)

Viimeisin tilikausi 2025
20242025Δ YoYTrendi
Volyymi
Liikevaihto6,000 100,0%
Bruttokate2,00-2,00 200,0%
Liiketulos (EBIT)1,00-3,00 400,0%
Nettotulos1,00-3,00 400,0%
Oma pääoma yhteensä1,00-2,00 300,0%
Taseen loppusumma (vastaavaa)1,000 100,0%
Nettovelka-1,000 100,0%
Kannattavuus
Liiketulos-% (EBIT-%)16,7 %0 % 100,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA)100 %- 200 % 300,0%
Oman pääoman tuotto (ROE)100 %- 600 % 700,0%
Sijoitetun pääoman tuotto (ROI)100 %- 600 % 700,0%
Taloudellinen lisäarvo (EVA)1,00-3,09 409,0%
Vakavaraisuus
Omavaraisuusaste100 %- 100 % 200,0%
Nettovelkaantumisaste (%)- 100 %0 % 100,0%
Suhteellinen nettovelkaantuneisuus %-16,7 %0 % 100,0%
Maksuvalmius
Quick ratio00-
Current ratio00-
Rahat ja rahavarat1,000 100,0%
Pääoman käytön tehokkuus
Myyntisaamisten kiertoaika (pv)00-
Nettokäyttöpääoma %16,7 %0 % 100,0%

Toimialaverkosto

Saman toimialan yritykset

Tutustu muihin samaan toimialaluokkaan kuuluviin yrityksiin.