Uutta Tee ilmainen AI-arvonmääritys mistä tahansa yrityksestä - lataa tilinpäätös PDF:nä, saat raportin heti.
Kokeile

J & Stacks Oy

Y-tunnus 3285607-3 73.11 Mainostoimistojen toiminta Perustettu 2022

J & Stacks Oy (Y-tunnus: 3285607-3) on suomalainen yritys, joka toimii paikkakunnalla Pirkkala. Yritys toimii toimialalla 73.11 Mainostoimistojen toiminta. Vuonna 2025 liikevaihto oli 0,0 mEUR. Liikevoittoprosentti oli 0,0 % (EBIT -0,0 mEUR) ja nettotulos -0,0 mEUR.

Kannattavuus oli tappiollinen: ROA -200,0 % ja ROE -400,0 %. Omavaraisuusaste oli 0,0 %, mikä kertoo heikosta vakavaraisuudesta.

Maksuvalmius oli heikko (quick ratio: 0,0), ja likvidejä varoja on vähemmän kuin lyhytaikaisia velkoja.

Liikevaihto
-
Ei vertailuvuotta
Liiketulos-% (EBIT-%)
-
Ei vertailuvuotta
Nettovelka 2024
-2,00 kEUR
Ei vertailuvuotta
Quick ratio
-
Ei vertailuvuotta

Perustiedot

Osoite
Pariladonkuja 1 B, Pirkkala 33920
Henkilöstö
1 (2025)
Perustettu
6.5.2022
Yritysmuoto
OY
Toimialaluokka
73 Mainostoiminta, markkinatutkimus ja suhdetoiminta
Päätoimiala
73.11 Mainostoimistojen toiminta
Sijainti
Pariladonkuja 1 B, Pirkkala 33920
Luottoriskiraportti

Vältä luottotappiot
ennen kuin ne syntyvät.

Tarkista uuden asiakkaan luottokelpoisuus ennen ensimmäistä laskua. Luottoluokitus, tilinpäätös ja toimialavertailu yhdessä PDF:ssä. Ladattavissa heti maksun jälkeen.

Raportin sisältö
  1. 01 Luottoluokitus ja 5 vuoden historia
  2. 02 Luottorajasuositus
  3. 03 Tilinpäätöstiedot (5 v)
  4. 04 Toimialavertailu
Esimerkki Avaa PDF →

Taloustiedot

J & Stacks Oy · 73 Mainostoiminta, markkinatutkimus ja suhdetoiminta
Liikevaihto
kEUR
Liiketulos (EBIT)
kEUR
Tilikauden tulos
kEUR
Kannattavuus
%
Kokonaispääoman tuotto (ROA) Sijoitetun pääoman tuotto (ROI) Oman pääoman tuotto (ROE)
Vakavaraisuus
%
Omavaraisuusaste

Tunnusluvut (kEUR)

Viimeisin tilikausi 2025
2022202320242025Δ YoYTrendi
Volyymi
Liikevaihto21,03,0000-
Bruttokate18,01,0000-
Liiketulos (EBIT)9,00-3,00-2,00-2,00 0,0%
Nettotulos7,00-3,00-2,00-2,00 0,0%
Oma pääoma yhteensä7,004,001,000 100,0%
Taseen loppusumma (vastaavaa)9,004,002,000 100,0%
Nettovelka-9,00-4,00-2,000 100,0%
Kannattavuus
Liiketulos-% (EBIT-%)42,9 %- 100 %0 %0 %-
Kokonaispääoman tuotto (ROA)100 %-46,2 %-66,7 %- 200 % 199,9%
Oman pääoman tuotto (ROE)100 %-54,5 %-80,0 %- 400 % 400,0%
Sijoitetun pääoman tuotto (ROI)129 %-54,5 %-66,7 %- 200 % 199,9%
Taloudellinen lisäarvo (EVA)7,00-3,66-2,38-2,09 12,2%
Vakavaraisuus
Omavaraisuusaste77,8 %100 %100 %0 % 100,0%
Nettovelkaantumisaste (%)- 129 %- 100 %- 200 %0 % 100,0%
Suhteellinen nettovelkaantuneisuus %-33,3 %- 133 %0 %0 %-
Maksuvalmius
Quick ratio4,50000-
Current ratio4,50000-
Rahat ja rahavarat9,004,002,000 100,0%
Pääoman käytön tehokkuus
Myyntisaamisten kiertoaika (pv)0000-
Nettokäyttöpääoma %33,3 %133 %0 %0 %-

Toimialaverkosto

Saman toimialan yritykset

Tutustu muihin samaan toimialaluokkaan kuuluviin yrityksiin.