Uutta Tee ilmainen AI-arvonmääritys mistä tahansa yrityksestä - lataa tilinpäätös PDF:nä, saat raportin heti.
Kokeile

Airawise Oy

Y-tunnus 2945033-9 85.69 Muualla luokittelematon koulutusta palveleva toiminta Perustettu 2018

Airawise Oy (Y-tunnus: 2945033-9) on suomalainen yritys, joka toimii paikkakunnalla Vantaa. Yritys toimii toimialalla 85.69 Muualla luokittelematon koulutusta palveleva toiminta. Vuonna 2025 liikevaihto oli 0,0 mEUR. Liikevoittoprosentti oli 0,0 % (EBIT 0,0 mEUR) ja nettotulos 0,0 mEUR.

Kannattavuus oli heikko: ROA 0,0 % ja ROE 0,0 %. Omavaraisuusaste oli 50,0 %, mikä kertoo vahvasta vakavaraisuudesta.

Maksuvalmius oli hyvä (quick ratio: 1,0), ja likvidejä varoja on enemmän kuin lyhytaikaisia velkoja.

Liikevaihto
-
Ei vertailuvuotta
Liiketulos-% (EBIT-%)
-
Ei vertailuvuotta
Nettovelka 2025
-1,00 kEUR
0,0 % vs. 2024
Quick ratio 2025
1,00
0,0 vs. 2024

Perustiedot

Osoite
Terätie 16 B, Vantaa 01650
Henkilöstö
1 (2025)
Perustettu
20.9.2018
Yritysmuoto
OY
Toimialaluokka
85 Koulutus
Päätoimiala
85.69 Muualla luokittelematon koulutusta palveleva toiminta
Sijainti
Terätie 16 B, Vantaa 01650
Luottoriskiraportti

Vältä luottotappiot
ennen kuin ne syntyvät.

Tarkista uuden asiakkaan luottokelpoisuus ennen ensimmäistä laskua. Luottoluokitus, tilinpäätös ja toimialavertailu yhdessä PDF:ssä. Ladattavissa heti maksun jälkeen.

Raportin sisältö
  1. 01 Luottoluokitus ja 5 vuoden historia
  2. 02 Luottorajasuositus
  3. 03 Tilinpäätöstiedot (5 v)
  4. 04 Toimialavertailu
Esimerkki Avaa PDF →

Taloustiedot

Airawise Oy · 85 Koulutus
Liikevaihto
kEUR
Liiketulos (EBIT)
kEUR
Tilikauden tulos
kEUR
Kannattavuus
%
Kokonaispääoman tuotto (ROA) Sijoitetun pääoman tuotto (ROI) Oman pääoman tuotto (ROE)
Vakavaraisuus
%
Omavaraisuusaste

Tunnusluvut (kEUR)

Viimeisin tilikausi 2025
20212022202320242025Δ YoYTrendi
Volyymi
Liikevaihto00000-
Bruttokate000-1,000 100,0%
Liiketulos (EBIT)-1,00-16,0-7,00-1,000 100,0%
Nettotulos-1,00-16,0-7,00-1,000 100,0%
Oma pääoma yhteensä1,006,002,001,001,00 0,0%
Taseen loppusumma (vastaavaa)0,01306,001,001,001,00 0,0%
Nettovelka0-6,00-1,00-1,00-1,00 0,0%
Kannattavuus
Liiketulos-% (EBIT-%)0 %0 %0 %0 %0 %-
Kokonaispääoman tuotto (ROA)- 197 %- 532 %- 200 %- 100 %0 % 100,0%
Oman pääoman tuotto (ROE)-66,7 %- 457 %- 175 %-66,7 %0 % 100,0%
Sijoitetun pääoman tuotto (ROI)- 197 %- 532 %- 200 %- 200 %0 % 100,0%
Taloudellinen lisäarvo (EVA)-1,19-16,1-7,57-1,19-0,0946 92,1%
Vakavaraisuus
Omavaraisuusaste100 %100 %100 %50,0 %50,0 % 0,0%
Nettovelkaantumisaste (%)0 %- 100 %-50,0 %- 100 %- 100 % 0,0%
Suhteellinen nettovelkaantuneisuus %0 %0 %0 %0 %0 %-
Maksuvalmius
Quick ratio0001,001,00 0,0%
Current ratio0001,001,00 0,0%
Rahat ja rahavarat06,001,001,001,00 0,0%
Pääoman käytön tehokkuus
Myyntisaamisten kiertoaika (pv)00000-
Nettokäyttöpääoma %0 %0 %0 %0 %0 %-

Toimialaverkosto

Saman toimialan yritykset

Tutustu muihin samaan toimialaluokkaan kuuluviin yrityksiin.